0(312) 473 20 56
 
Şirket Profilimiz
 
 

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat ,antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, dahilde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmetlerini vermektedir. Aynı zamanda Hava yolu, karayolu ve denizyolu nakliye organizasyonları yapmaktadır..

Gümrük işlemlerinin tamamı bilgisayar ortamında gerçekleştirilmekte olup, EDI (Elektronik Veri Transferi) programıyla elektronik ortamda hizmet sunmaktır. Böylelikle tüm gümrük idareleri ile On-Line bağlantı sağlayarak, gümrükleme işlemlerinde maksimum hıza ulaşma hedefini gerçekleştirmektedir.

HK MAYA Gümrük Müşavirliği; yasal çerçeve içinde yasaların kendisine verdiği sorumluluk ile müşterilerin her türlü maddi ve manevi haklarının takipçisi olmaya devam etmektedir. 


 

 
Vizyonumuz & Misyonumuz
 
 
VİZYONUMUZ
Sürekli gelişen dış ticaret sektöründe yer alan firmaların hak ettiği hizmeti alabilmeleri için yüzdeyüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile dürürst, güvenilir, ilkeli, dinamik yapının sürdürülebilirliğini koruyarak sektörümüzdeki lider kuruluşlar arasında yerimizi almak.MİSYONUMUZ

Biz globalleşen dünyada, insan faktörünün ön plana çıkması çabasındayız. İletişimde olduğumuz tüm insanların bizimle çalışmaktan keyif almaları birinci önceliğimiz. Kendimize duyduğumuz güveni karşımızdaki insanlara hissettirip, meslek etiğine uygun bir iş anlayışı ile hizmet vermek için buradayız.

 


 

Kaliteli, Profesyonel Hizmet
Gümrükleme hizmeti kalitesinde müşteri beklentisinin üzerine çıkmak; bilgi ve tecrübe birikimimiz, güçlü yapımız ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile güvenilirliği en üst seviyede tutmak; gümrükleme hizmetlerinde müşterilerimiz için fark yaratmaya çalışmak..
Zamanın Öneminin Farkında
Hizmet sektörünün olduğu gibi gümrükleme hizmetinde zamanın ne kadar önemli olduğunun farkında olan firmamız, günün hız standartları için gerekli olan araç ve teknik donanımına gereken önemi vererek müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeyde olup, hizmet verdiğimiz tüm gümrüklerde bilgili ve tecrübeliyiz.
Önce Müşteri Memnuniyeti
Son teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti, en kısa sürede vermeti amaçlayan HK Maya Gümrükleme kalitesinden ödün vermeden "Önce Müşteri Memnuniyeti" felsefesi ile rakiplerini geride bırakarak geleceğe emin adımlarlar ilerlemektedir.
Sorun Değil Çözüm Odaklıyız
İşlemlerimizde alanlarında uzman, genç ve dinamik yapımız ile hizmetinizdeyiz.
 
 
Hesaplı, Güvenilir, Profesyonel
Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, dahilinde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterliliktedir.
 
 
HİZMETLERİMİZ sayfasına gitmek için tıklayın >>
 
PROJELERİMİZ sayfasına gitmek için tıklayın >>
 
 
 


 
HK MAYA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE LOJİSTİK LTD.ŞTİ.

CEYHUN ATIF KANSU CAD. 129/6 BALGAT/ANKARA

TEL: 0312 473 20 56

FAKS: 0312 473 20 57

iletisim@mayagumrukleme.comTelif Hakkı © 2015 HK MAYA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE LOJİSTİK LTD.ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

 
 
İLETİŞİM FORMU
7 + 1 =   (işlem sonucunu yazınız)